Autobus miejski

Autobus miejski

Category: Pojazdy na kołach

Autobusy miejskie to nasza specjalność. Ten rodzaj zaplecza transportowego przygotowuje nasze renomowane przedsiębiorstwo od wielu lat, systematycznie rozszerzając zakres świadczonych usług o coraz to nowsze rodzaje usług i co za tym idzie, coraz to nowocześniejsze koncepty autobusowe. Autobusy miejskie jakie tworzymy na potrzeby ośrodków miejskich polskich i zagranicznych przeznaczone są między innymi do przewozu dość dużej liczby pasażerów, ale na niedalekie trasy i to odróżnia miejski autobus od klasycznego autokaru wycieczkowego.

By możliwe było komfortowe wchodzenie i wychodzenie z pojazdu tej kategorii, niezbędne okazuje się zaprojektowanie właściwie szerokich drzwi autobusu, niskiego progu i podłogi. biuro księgowe gdynia Ponadto pojazd musi być także wyposażony w wiele stanowisk siedzących i mieć zaplanowaną przestrzeń dodatkową umożliwiająca również przewóz pasażerów stojących, a także osób niepełnosprawnych, dzieci w wózkach, rowerzystów. Nasze autobusy miejskie wszystkie te wyżej wspomniane warunki jak najbardziej spełniają, gwarantując pasażerom korzystającym z naszych pojazdów wygodne przemieszczanie się.

W galerii zdjęć umieszczonej również na niniejszej stronie firmowej naszego przedsiębiorstwa, znajduje się obszerny zakres materiału graficznego, który związany jest przede wszystkim z prezentacją wysokiej klasy autobusów miejskich produkowanych przez naszą placówkę.